Головна » Новини Кропивницького » Кіровоградщина:Корупційні схеми в Управлінні ДСНС і їх не розкриття.

Кіровоградщина:Корупційні схеми в Управлінні ДСНС і їх не розкриття.

Координатор ГО «Центральноукраїнський антикорупційний офіс» Андрій Лаврусь залишив допис у фейсбуці, що за фактом викладеного громадською організацією розслідування щодо корупційних схем в управлінні У ДСНС в Кіровоградській області на сьогоднішній день навіть не розпочиналися кримінальні провадження. Про це ідеться у відповіді на інформаційний запит громадської організації до прокуратури.
У прокуратурі Кіровоградської області підкреслили, що органи прокуратури не наділені повноваженнями щодо проведення перевірок у порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів, вказане звернення направлено для розгляду до Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області та до управління ДСНС України в Кіровоградській області.
Повідомили, що кримінальне провадження не відкривалося.
«У разі наявності у Вас інформації щодо протиправної діяльності вищевказаних суб’єктів господарювання діяльності або службових осіб, яка стосується конкретних фактів та може бути перевірена, Ви можете звертатися із заявою до органів поліції області із зазначенням джерела отриманої такої інформації», – зазначається у повідомленні нацполіції.
За повідомленням громадської організації “Центральноукраїнський антикорупційний офіс” презентували результати розслідування масштабної корупційної схеми в управлінні ДСНС у Кіровоградській областіНовости Кировограда

x

#ВТОПЕ

З 1 січня на території Кіровоградської області зміниться постачальник електричної енергії

З 1 січня 2019 року на території Кіровоградської області відбудеться зміна енергопостачальної компанії – інформує ...