Головна » Новини Кропивницького » 17 квітня у Кіровограді відзначать Всесвітній день боротьби з гемофілією

17 квітня у Кіровограді відзначать Всесвітній день боротьби з гемофілією

Про це розповіла одна з організаторів заходу,мама дитини з особливими потребами Марина Ушакова-Дяченко.
“Наша акція має на меті трошки відволікти нашу малечу від того життя, де багато болю і крапельниць, де матусі крадькома ховають сльози, аби діти не бачили їхнього болю за них, бо майже завжди ми безсилі перед нестачею ліків та вчасного лікування. Наші діти більшу частину свого життя проводять в болю, в лікарні, тож ми хочемо зробити для них свято. Ми вже домовились провести захід в одному з місцевих кафе- “Sorrento” Також будуть присутні аніматори,буде проведений майстер-клас з приготування піци, ми звернулись до депутатів, тож будуть якісь символічні подарунки”, — повідомила Марина Ушакова-Дяченко.
Також до проведення акції подаруночки передала партія «Укроп»
Метою створення і проведення “Всесвітнього дня гемофілії” є привернення уваги світової громадськості, політиків, чиновників від сфери охорони здоров’я і рядового медичного персоналу до проблем з якими щодня стикаються хворі на гемофілію, підвищення їх обізнаності про це спадкове захворювання, пов’язане з порушенням процесу згортання крові.
Дата для проведення “Дня гемофілії” була обрана організаторами не випадково, це своєрідна данина поваги творцеві Всесвітньої федерації гемофілії Френку Шнайбелю, який народився саме в цей день.
Всесвітній день гемофілії відзначається щороку під новим девізом, який акцентує увагу на тій чи іншій проблемі пов’язаної з цією непростою хворобою.
Також М.Ушакова-Дяченко додала, що щороку день боротьби з гемофілією влаштовують у столиці. У Кіровограді його відзначатиму вперше.

x

#ВТОПЕ

З 1 січня на території Кіровоградської області зміниться постачальник електричної енергії

З 1 січня 2019 року на території Кіровоградської області відбудеться зміна енергопостачальної компанії – інформує ...