Головна » Новини Кропивницького » На Кіровоградщині демобілізований АТОшник повісився після візиту в райвідділ поліції (відео)

На Кіровоградщині демобілізований АТОшник повісився після візиту в райвідділ поліції (відео)

Як стверджують рідні, його забрали поліцейські і більше доби катували, вибиваючи зізнання. Чоловіка звинуватили у побитті власної дружини.

Як стверджують рідні, його забрали поліцейські і більше доби катували, вибиваючи зізнання. Колишній АТОшник не став доводити свою невинність і через кілька днів вкоротив собі віку. Читайте також Опубліковані фото і імена загиблих у вересні українських військових Власне розслідування провели товариші загиблого товариша по службі і прийшли під райвідділ поліції з його результатами.

В обласній поліції факт самогубства чоловіка підтвердили. Інформацію про тортури учасника АТО поліцейськими поки не коментують, посилаючись на службове розслідування. «Факт щодо самогубства підтверджуємо. Чоловік обґрунтовано підозрюється у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень своїй цивільній дружині. У зв’язку з поданою заявою мамою померлого про нібито неправомірних дій з боку співробітників поліції розпочато службове розслідування», – повідомила в коментарі сайту DOZOR речник обласної поліції Віталіна Бевзенко.

x

#ВТОПЕ

З 1 січня на території Кіровоградської області зміниться постачальник електричної енергії

З 1 січня 2019 року на території Кіровоградської області відбудеться зміна енергопостачальної компанії – інформує ...