Головна » Новини Кропивницького » На Кіровоградщині пройде акція протесту гірників урановидобувної галузі

На Кіровоградщині пройде акція протесту гірників урановидобувної галузі

Смолінська та Інгульська шахти вже декілька місяців не можуть отримати дозвіл комісії Держгеонадр на видобуток уранової руди, що спонукало її працівників вдатися до акції протесту

Голова профспілок Смолінської шахти М. Кавун повідомив ЗМІ, що 16 серпня 2017 року о 14 год розпочнеться акція протесту шахтарів. Очікується, що в ній візьмуть участь близько 2 000 чоловік – працівники Смолінської шахти та члени їх родин. Хода нестиме символічну домовину «Уранова галузь України» і перекриє рух автотранспорту в напрямку Кропивницького.

Дана акція має привернути увагу до проблеми отримання дозволу Смолінською та Інгульською шахтами Кіровоградщини на видобування уранової руди. Смолінська шахта є основним наповнювачем бюджету с. Смоліне, тому тривалий її простій може призвести до значних соціальних проблем даного населеного пункту. Слід також зазначити, що дані підприємства є основними постачальниками сировини гідрометалургійного заводу у м. Жовті Води, що на Дніпропетровщині.

Нагадаємо, що Смолінська та Інгуська шахти вже декілька місяців не здійснюють видобуток уранової руди, оскільки комісія Держгеонадр не розглядає питання надання дозволу зазначеним підприємствам.

x

#ВТОПЕ

З 1 січня на території Кіровоградської області зміниться постачальник електричної енергії

З 1 січня 2019 року на території Кіровоградської області відбудеться зміна енергопостачальної компанії – інформує ...