Головна » Новини Кропивницького » У Кіровограді на території майбутнього кладовища невідомі розкопують радіоактивні відходи заради металу (ФОТО)

У Кіровограді на території майбутнього кладовища невідомі розкопують радіоактивні відходи заради металу (ФОТО)

У обласному центрі і районі Аджамського шосе група невідомих розпочала незаконні земляні роботи заради пошуку металу. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив начальник міської спецінспекції Андрій Максюта, інформує DOZOR.

«В межах міста на місці, де виділена ділянка під нове кладовище, проводяться незаконні розкопки. Екскаватором викопують метал. Розрили фактично котлован. Є підозра, що це розкопують саме ті виробничі небезпечні відходи, які поховані в тому місці, і які потрібно було накривати саркофагом. Вчора звідти виїхав завантажений металом МАН. Була поліція вчора, але поїхала ні з чим. Роботи тривають», – повідомив Маскюта.
«Вони працюють там і зараз. Приїхав екскаватор і там вже така яма, що його не видно. Все заради металу. Вчора була поліція, люди, які робили роботи, показали незрозумілі папери з Бережинки. Там ще у 90-х роках були захоронені відходи радіоактивні з промислових підприємств. Наразі на місці події працює спецінспекція та міська дружина. Чекаємо на поліцію», – зазначив у коментарі сайту DOZOR чиновник.

x

#ВТОПЕ

З 1 січня на території Кіровоградської області зміниться постачальник електричної енергії

З 1 січня 2019 року на території Кіровоградської області відбудеться зміна енергопостачальної компанії – інформує ...