Головна » Новини Кропивницького » Кіровоградський правозахисник, голова ГО “Народне Коло “Сергій Нестеров висунув свою кандидатуру в Громадську Раду НАБУ. Підтримаємо свого!

Кіровоградський правозахисник, голова ГО “Народне Коло “Сергій Нестеров висунув свою кандидатуру в Громадську Раду НАБУ. Підтримаємо свого!

31 травня 2017, формується новий склад Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України!

Підтримайте кандидатуру Нестерова С.Ю, в онлайн голосуванні на сайті НАБУ
https://nabu.gov.ua/perelik-uchasnykiv-konkursu-z-obrannya-…

Кожен голос важливий для мене, а боротьба з корупцією – основне завдання для мене особисто і всіх учасників ГО «Народне коло».

ГО «Народне коло» не припиняє своєї діяльності! Так, я був змушений покинути з сім’єю рідну Макіївку, з надією на швидке повернення і припинення війни. Після нападу, порятунок сім’ї стало основним завданням для мене. І я впорався тільки завдяки підтримці однодумців. Після служби в добровільному батальйоні і тривалої реабілітації, я продовжую активну антикорупційну діяльність в Кіровограді і області, де на даний момент проживаю.

Я демонструю конкретними діями і результатами свою діяльність і діяльність ГО «Народне Коло».

Всі проекти за ініціативи ГО «Народне Коло» Ви можете побачити тут з офіційними зверненнями, фактами і результатами судових рішень:
https://www.facebook.com/narodnekolo/,

x

#ВТОПЕ

З 1 січня на території Кіровоградської області зміниться постачальник електричної енергії

З 1 січня 2019 року на території Кіровоградської області відбудеться зміна енергопостачальної компанії – інформує ...