Головна » Новини Кропивницького » БІЛЬШЕ 6 ТИС. ГА ЗЕМЛІ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКИ КІРОВОГРАДЩИНИ ЗАРЕЗЕРВУВАЛИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО

БІЛЬШЕ 6 ТИС. ГА ЗЕМЛІ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКИ КІРОВОГРАДЩИНИ ЗАРЕЗЕРВУВАЛИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО

За інформацією прес-служби Держгеокадастру у Кіровоградській області, з моменту запровадження ініціативи про забезпечення землею до територіальних органів Держгеокадастру звернулися 6273 учасники АТО.
На сьогоднішній день у землевпорядній службі регіону надали 4398 дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок. На Кіровоградщині військовослужбовці стануть власниками 7865,4 га земель. Вже прийняті 1797 наказів про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок у власність. Інші пакети документів знаходяться на стадії підготовки та розгляду.
Учасники АТО здебільшого отримають ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності.
Землевпорядники Кіровоградщини зарезервували для потреб військовослужбовців, які виявлять бажання отримати ділянки на території регіону, більше 6 тис. га земель. Найбільше у Олександійському (700 га), Світловодському (510 га), Олександрівському (479 га), Гайворонському (453 га) районах.
Із матеріалами про вільні ділянки можна ознайомитись у відкритому доступі на сайті Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.
За минулий тиждень Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області прийнято 280 рішень про виділення земельних ділянок учасникам АТО та родинам загиблих воїнів та надано у власність 64 земельні ділянки загальною площею 122,6 га.

x

#ВТОПЕ

З 1 січня на території Кіровоградської області зміниться постачальник електричної енергії

З 1 січня 2019 року на території Кіровоградської області відбудеться зміна енергопостачальної компанії – інформує ...