Головна » Новини Кропивницького » Відкрито виставку робіт лауреатів обласної премії імені Якова Паученка
????????????????????????????????????

Відкрито виставку робіт лауреатів обласної премії імені Якова Паученка

У Кропивницькому презентували виставку творів лауреатів обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексикології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка за період 2003 – 2018 років.

У відкритті виставки взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко.
Експозицію презентовано напередодні Дня народження видатного архітектора-земляка Якова Паученка, на честь якого іменовано обласну премію. З цієї нагоди управлінням регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації за підтримки творчих спілок і товариств представлено доробок лауреатів премії за усі роки її існування. Виставка працюватиме протягом місяця в приміщенні художнього салону.
Вітаючи учасників презентації, Сергій Коваленко зауважив, що її відкриття є непересічною подією, оскільки обласна премія у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва вручатиметься вже вшістнадцяте, а здобутки лауреатів за усі попередні роки представлено вперше. “Саме з іменем Якова Паученка пов’язане обличчя історичної частини нашого обласного центру. Шануючи власну історію, ми розбудовуємо наше місто далі. Добре було б, щоб у наступні роки визначали лауреатів обласної премії імені Якова Паученка в усіх трьох номінаціях – і в архітектурі, і в геральдиці, і в декоративно-прикладному мистецтві”, – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації. Сергій Коваленко побажав архітекторам, геральдистам та художникам Кіровоградщини подальших успіхів і нових ідей.

x

#ВТОПЕ

З 1 січня на території Кіровоградської області зміниться постачальник електричної енергії

З 1 січня 2019 року на території Кіровоградської області відбудеться зміна енергопостачальної компанії – інформує ...