Головна » Новини Кропивницького » У Кіровограді бібліотека для дітей запрошує в гості

У Кіровограді бібліотека для дітей запрошує в гості

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 11 по 17 квітня 2016 року.
12 квітня о 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Створення та редагування зображень в програмі Paint».
13 квітня о 13 годині 30 хвилин фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують найменших читачів на лялькову виставу з елементами гри «Не будь байдужим!» з циклу заходів міні-проекту для молодших школярів «Веселі пригоди звіряток–маляток у бібліотеці».
Запрошуємо всіх бажаючих 14 квітня о14.30 до відділу підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відвідати літературний детектив «Людина, що живе на Бейкер-стріт», присвячений цьому відомому книжковому герою, а також переглянути книжкову виставку англійської літератури «Магічний світ казки». Заходи будуть проводитись в рамках форсайт-проекту «Just English».
14 квітня о 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Створення привітальної листівки за допомогою он-лайн сервісів».
17 квітня о 13 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів на вас чекає кінозал вихідного дня: «МУЛЬТИ-ПУЛЬТИ».
У відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали.
Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 12 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.библиотека в Кировограде

x

#ВТОПЕ

З 1 січня на території Кіровоградської області зміниться постачальник електричної енергії

З 1 січня 2019 року на території Кіровоградської області відбудеться зміна енергопостачальної компанії – інформує ...