Головна » Новини Кропивницького » На Кіровоградщині із житла виганяють переселенців.

На Кіровоградщині із житла виганяють переселенців.

В смт Олександрівка переселенці опинилися під загрозою виселення, після того я місцева жителька заявила права на будинок.

Будинок на вулиці Садовій, 20, з’єднав дві сім’ї. Сталіна Біловолова – інвалід проживає з сином-опікуном, в липні 2014 року вони жили в Горлівці, у двокімнатній квартирі, та у зв’язку з подіями на сході сім’я була змушена покинути рідне місто.

На той час у будинку вже жила Ольга Силенко з двома онуками – дівчинкою-другокласницею і хлопчиком-восьмикласником, який на групі інвалідності і потребував індивідуального навчання. Вони з Донецька. В Олександрівку приїхали ненадовго, поки закінчиться АТО. Переселенці звернулися за допомогою до влади та влада запропонувала будинок на Садовій, 20.

Господар будинку кілька років тому помер, і це місце за роки перетворилося на притон. У будинку і дворі треба було наводити порядок. Громада активно допомагала зробити будинок придатним для життя, сміття вивезли, меблі, одяг, побутову техніку зносили олександрівці, навіть землю привезли на присадибну ділянку.

У 2015 році до Сталіни Біловолової прийшла місцева жителька та заявила, що у неї є документи на півбудинку, і зажадала, щоб та звільнила житло. Документ не показала, але сказала, що її покійний свекор ховав господаря цього будинку, отже, квартира належить її родині.

Потім прийшов ще чоловік,та заявив, що купив півбудинку, показав свідоцтво права власності на нерухоме майно. У серпні 2017 року новоявлений власник подав позов до Олександрівського районного суду. Рішення поки немає, однак жінок готують до того, що в квітні їхні сім’ї виселять.

Всі чекають рішення суду …

x

#ВТОПЕ

Меру Кропивницького на «червоний» можна. ?

10 листопада близько 14-ї години екіпаж патрульних поліцейських зупинив на вулиці Чміленка автомобіль Range Rover, ...