Головна » Новини Кропивницького » В Кропивницькому відбулося відкриття оновленого рентгенологічного відділення.

В Кропивницькому відбулося відкриття оновленого рентгенологічного відділення.

Сьогодні, 03 грудня, у Центральній міській лікарні, що на Фортечних валах, відбулось відкриття оновленого рентгенологічного відділення.

Для придбання сучасного цифрового рентген-апарату та на капітальний ремонт рентгенологічного відділення з міського бюджету було виділено 6,5 мільйонів гривень.  Тепер тут створені по – справжньому європейські умови надання медичних послуг.

– Ми крок за кроком розбудовуємо медичні заклади обласного центру. Із вкрай необхідного для вирішення проблем з лікуванням кропивничан було відкрито новітні відділення: перинатальне, гемодіалізне та судинної медицини — все це важливі напрямки, що дають можливість продовжити життя людини, ефективно та якісно діагностувати хворобу та вилікувати її, – зазначив Андрій Райкович у своєму слові. – Рентген-відділення надзвичайно важливе, його відкриття чекала медицина нашого міста протягом багатьох років. Сучасний рентген-апарат буде в єдиному комплексі діагностичного обладнання виконувати важливу роботу — діагностику захворюваання і дорослих пацієнтів, і маленьких. Це надзвичайно важлива подія, як у соціальній, так і медичній сфері міста.

В місті, за словами міського голови, не припинятиметься робота, направлена на реконструкцію та відновлення медичних закладів міста.

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*

x

#ВТОПЕ

СБУ розслідує махінації фірми-посередника, яка завищувала плату за навчання для іноземних студентів вузу Донеччини.

Війна/СБУ розслідує махінації фірми-посередника, яка завищувала плату за навчання для іноземних студентів вузу Донеччини Служба ...