Головна » Новини Кропивницького » У Кропивницькому презентували оновлений територіальний сервісний центр МВС.

У Кропивницькому презентували оновлений територіальний сервісний центр МВС.

У Кропивницькому презентували оновлений територіальний сервісний центр МВС.

У жовтні 2017 року за ініціативи керівництва області, рішенням депутатського корпусу обласної ради з місцевого бюджету було виділено близько 1 млн.грн. субвенції для проведення робіт з реконструкції територіального сервісного центру МВС. Роботи з реконструкції проводилися на площі 189 кв.м. Для потреб центру було придбано комп’ютерну техніку, принтери, меблі, систему відеоспостереження.
Оновлений центр працює з лютого цього року. У сучасному та відкритому опен-спейсі 23 співробітника щоденно надають близько 250 послуг: реєстраційних операцій, видачі та обміну водійських посвідчень, видачі довідок про відсутність судимості.
На прилеглій території облаштовано майданчик для експертного огляду транспортних засобів, паркувальні місця.
Сьогодні у центрі побував голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко. Разом із головою обласної ради він оглянув відремонтовані приміщення, особисто перевірив дієвість інформаційного боксу, ознайомився із системою отримання жителями області водійських посвідчень.
-Вже 8 місяців оновлений сервісний центр гарантує надання якісних адміністративних послуг не лише жителям області, а й усім громадянам України. Він обладнаний електронною чергою, інформаційним боксом, системою відеоспостереження. Імпонує й те, що все зроблено відкрито та прозоро. Переконаний, що отримувати тут послуги комфортно та дійсно по-сучасному, – зазначив Сергій Кузьменко.
Начальник Регіонального сервісного центру Олександр Єлькін відзначив, що на Кіровоградщині діє 5 сервісних центрів. Він запевнив очільника області, що робота з осучаснення сервісних центрів МВС проводитиметься по всій області, і вже до кінця року ще один подібний центр буде відкрито в Олександрії.

x

#ВТОПЕ

У Кропивницькому частина депутатів підтримала заборону продажу алкоголю.

31 жовтня депутати постійної комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, земельних відносин та охорони навколишнього ...