Головна » Новини Кропивницького » На Кіровоградщині судитимуть чиновника міськради за отримання неправомірної вигоди, – прокуратура

На Кіровоградщині судитимуть чиновника міськради за отримання неправомірної вигоди, – прокуратура


Прокуратура Кіровоградської області завершела досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно чиновника Управління Державного архітектурно-будівельного контролю міської ради Кропивницького Андрія Сліпченка, викритого на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений причетний до двох епізодів хабарництва. Кошти він вимагав за реєстрацію та видачу декларації про здачу в експлуатацію об’єктів будівництва. Загальна сума неправомірної вигоди склала 12 тис грн.
Крім того, чиновник намагався надати неправомірну вигоду колезі за приховування останнім фактів виявлених порушень та невідповідностей у декларації про готовність до експлуатації об’єкта.
Обвинувальний акт за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ч. 2 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України скеровано до суду для розгляду по суті.
Нагадаємо, начальника Управління Державного архітектурно-будівельного контролю було викрито на отриманні неправомірної вигоди прокуратурою Кіровоградської області спільно з Управлінням захисту економіки в Кіровоградській області та слідчими обласної поліції 5 червня 2018 року.

Повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Нагадаємо, 5 червня, прокуратурою Кіровоградської області спільно з Управлінням захисту економіки в Кіровоградській області та слідчими обласної поліції було викрито на отриманні неправомірної вигоди начальника Управління Державного архітектурно-будівельного контролю міськради Кропивницького Андрія Сліпченка.

Правоохоронці не називали прізвище затриманого чиновника – лише посаду. Проте, за даними на офіційному сайті міськради, саме Андрій Сліпченко займає вищезгадану посаду. Про це йдеться і в його майновій декларації за 2017 рік.

x

#ВТОПЕ

Прес-конференція, на якій оприлюднять результати внутрішнього аудиту в Донецькому медуніверситеті.

Завтра розкажуть про результати внутрішнього аудиту в Донецькому медуніверситеті в Кропивницькому 11:00 23 листопада, Кропивницький, ...