Головна » Новини Кропивницького » Голова Аграрної Партії Кіровоградської Області, Сергій Таровик, продовжує займатись рейдерством!

Голова Аграрної Партії Кіровоградської Області, Сергій Таровик, продовжує займатись рейдерством!

За допомогою “чорного” нотаріуса Задніпряного О.А., Сергій Таровик та його мати вирішили не розраховуючись заволодіти майном та обладнанням приватного підприємця Ігоря Соловйова та його тещі в м. Бобринець.

В 2013 році було укладено між сторонами договір купівлі-продажу комплексу будівель, та додатковий договір купівлі-продажу на обладнання в м. Бобринець, на загальну суму 8 мільйонів гривень, що на той час було еквівалентно 1 мільйону доларів США.

Не розрахувавшись повністю, сім”я Таровиків, неправомірно отримавши заяву від нотаріуса Задніпряного О.А. про повний розрахунок з підробленим підписом, звернулися до Бобринецького державного реєстратора Демецької Т.М. та зареєстрували майно на свою матір Таровик О.А.
Після чого сама заява з підробленим підписом зникає. Залишилася тільки електронна версія в реєстрі.
Три роки судів з Таровиками та Задніпряним!
За цей час дві експертизи підтвердили підроблення підпису, було винесено судові рішення про призупинення роботи нотаріуса Задніпряного, але він швидко відновлював свою “роботу”.

На сьогоднішній день, спільними зусиллями багатьох постраждалих, свідоцтво Задніпряного анульовано!

Майно в м.Бобринець повернуто до попереднього власника.

Але Таровики продовжують намагання заволодіти майном, за яке не розрахувалися!

Просимо усіх небайдужих звернути увагу на цю та інші справи Таровиків та Задніпряного, та навести порядок у Кіровоградській області.

Всі постраждалі від дій Таровиків та Задніпряного, звертайтеся з відповідними заявами до правоохоронних органів!

Шановний Юрій Луценко, Арсен Аваков, Віталій Скоцик, Віталій Купрій, Олександр Горбунов, Анатолій Коваленко, Сергій Кондрашенко, Вадим Гуцул, просимо притягнути до кримінальної відповідальності винних, та просимо вашої допомоги в наведені порядку та законності в Кіровоградській області!

Тільки спільними зусиллями ми переможемо це “зло”, тому, що такі “Таровики” та “Задніпряні” та їм подібні, за допомогою деяких чиновників прокуратури, поліції та судової системи, продовжують залишатися на плаву і продовжують вчиняти свої брудні справи!

Посилання: http://julikam.net/golova-agrarnoyi-partiyi-kirovogradskoyi-oblasti-sergij-tarovik-prodovzhuye-zajmatis-rejderstvom/

x

#ВТОПЕ

Прес-конференція, на якій оприлюднять результати внутрішнього аудиту в Донецькому медуніверситеті.

Завтра розкажуть про результати внутрішнього аудиту в Донецькому медуніверситеті в Кропивницькому 11:00 23 листопада, Кропивницький, ...