Головна » Новини Кропивницького » На Кіровоградщині депутата від БПП затримали на гарячому (ФОТО)

На Кіровоградщині депутата від БПП затримали на гарячому (ФОТО)

На Кіровоградщині, у Новоархангельському районі мешканці села Левківка помітили як невідомі знищують лісосмуги. Про це повідомляє, на своїй сторінці Фейсбук, секретарка Торговицької сільської ради від ВО “Свобода” Наталя Терновенко.

“Разом з депутатами Торговицької сільської ради та жителями села Левківка намагалася рятувати лісосмуги від незаконної вирубки. Вдалося затримати групу «чорних лісорубів» на гарячому. Від мого імені зареєстровано заяву в поліції. Вдячна працівникам Торговицького лісництва, які оперативно приїхали на допомогу та активно допомагали, а от про дії нашої поліції поки що нічого хорошого сказати не можу. Таке враження, що поліція прикриває цього «депутата», і не тільки поліція. Лісосмуги знищуються шаленими темпами. Буквально за 30 хвилин було напиляно до 10 складометрів дерева (метрівки).” – зазначає Наталя Терновенко.

Група “чорних лісорубів” складалася з п’яти осіб, керував якою Сергій Валер’янович Панкратій – депутат Новоархангельської районної ради.

16.10.1965 року народження, громадянин України, освіта вища, член партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», приватний підприємець, місце проживання: селище Новоархангельськ, Новоархангельський р-н, Кіровоградська обл.

Входить до складу постійної депутатської комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, діяльності об`єднань громадян, адміністративно-територіального устрою.

А також Попович Костянтин, прізвища інших осіб встановлює слідство.

Секретарка Торговицької сільської ради від ВО “Свобода” закликає повідомляти про всі випадки вирубки до поліції – 102, на урядову гарячу лінію – 1545, у Державну екологічну інспекцію України – (044) 521 20 38.

“Затримуйте машини з метрівками, самих «лісорубів», фотографуйте все і викликайте поліцію. Хто хоче долучитися до нашої оперативної групи реагування, звертайтеся до депутатів Торговицької сільської ради: Терновенко Наталії, Шевчука Сергія та Сухоярського Володимира. Їм же повідомляйте про осіб, які займаються незаконною вирубкою та про місця вирубки.” – закликає Наталя Терновенко.

Працівниками поліції був складений протокол та проведені слідчі дії, заміряли і порахували пеньки.

x

#ВТОПЕ

Прес-конференція, на якій оприлюднять результати внутрішнього аудиту в Донецькому медуніверситеті.

Завтра розкажуть про результати внутрішнього аудиту в Донецькому медуніверситеті в Кропивницькому 11:00 23 листопада, Кропивницький, ...