Головна » Новини Кропивницького » Порушуєш і завдаєш шкоди місту – плати штрафи до бюджету.

Порушуєш і завдаєш шкоди місту – плати штрафи до бюджету.

Знайшовся представник власника будівництва незаконного паркану на перехресті вулиць Шевченка та Михайлівська, по вині якого міське водопровідно-каналізаційне господарство обласного виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» не могло своєчасно ліквідувати порив на водопровідних мережах.

Як повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук начальник спецінспекції міської ради Андрій Максюта, внаслідок цього паркану були не тільки великі втрати води та доставлені незручності абонентам, а й пошкоджений асфальт.

За даними Андрія Максюти, представник забудовника вже сплатив збитки водоканалу. Але на цьому все не закінчиться.

“Абонвідділ водоканалу порахує втрати за воду, що текла кілька днів вулицями міста через порив та недопуск аварійних служб водоканалу до об’єкту, за які заплатить власник будівництва – зазначає Андрій Максюта. – Дорогу, яку розрили через цю аварію також асфальтуватиме цей суб’єкт, а не водоканал чи з бюджету ЖКГ за рахунок коштів усієї громади!”

x

#ВТОПЕ

Прес-конференція, на якій оприлюднять результати внутрішнього аудиту в Донецькому медуніверситеті.

Завтра розкажуть про результати внутрішнього аудиту в Донецькому медуніверситеті в Кропивницькому 11:00 23 листопада, Кропивницький, ...