Головна » Новини Кропивницького » Рух транспорту по вулиці Короленка буде повністю перекрито

Рух транспорту по вулиці Короленка буде повністю перекрито

У зв’язку із капітальним ремонтом дороги, схема руху транспорту по вулиці Короленка у Кропивницькому буде тимчасово змінена.

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Короленка у Кропивницькому вступає у вирішальну фазу. Як повідомив під час апаратної наради заступник міського голови Олександр Мосін, у вівторок, 14 серпня, дорожники розпочнуть асфальтування дороги.

У зв’язку з капітальним ремонтом дороги по вулиці Короленка, із 9.00 14 серпня до закінчення робіт рух транспорту по цій транспортній магістралі буде повністю перекрито. У цей час тролейбуси курсуватимуть до зупинки «Аеропорт», а схема руху маршрутних таксі та комунального автобусу № 116 пролягатиме по вулиці Сиваській.

– Громадський транспорт зранку 14 серпня вивезе мешканців міста на роботу і рух по Короленка буде перекритим, – відзначив Олександр Мосін. – Відновиться він після повного завершення циклу дорожніх робіт. Дорожники будуть докладати всіх зусиль, щоб завершити асфальтування впродовж доби.

http://www.kr-rada.gov.ua





x

#ВТОПЕ

Прес-конференція, на якій оприлюднять результати внутрішнього аудиту в Донецькому медуніверситеті.

Завтра розкажуть про результати внутрішнього аудиту в Донецькому медуніверситеті в Кропивницькому 11:00 23 листопада, Кропивницький, ...