Головна » Новини Кропивницького » Небезпека, виявлено збудник туляремії!

Небезпека, виявлено збудник туляремії!

ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» в 2018 році продовжує моніторингові дослідження гризунів, як джерела та переносників збудників особливо небезпечних інфекцій.

Лабораторією особливо небезпечних інфекцій після проведення серологічних досліджень встановлено, що в екземплярі гризуна (хатня миша), яка відловлена в житловому секторі с. Березівка Маловисківського району виявлено збудник туляремії Francisella tularensis.

Результати досліджень направлені до Маловисківської районної державної адміністрації для організації проведення дератизаційних заходів (боротьби з гризунами) з метою попередження захворювань людей на туляремію. Також по даному факту проінформано Головне управління Держпродспоживслужби згідно Регламенту взаємодії.

Туляремія гостра зоонозна природно-осередкова інфекційна хвороба з багатьма механізмами передачі інфекції, яка перебігає з інтоксикацією, гарячкою, ураженням лімфатичних вузлів, шкіри, слизових оболонок, легенів.

Джерело інформації: www.labcentr.kr.ua

x

#ВТОПЕ

Прес-конференція, на якій оприлюднять результати внутрішнього аудиту в Донецькому медуніверситеті.

Завтра розкажуть про результати внутрішнього аудиту в Донецькому медуніверситеті в Кропивницькому 11:00 23 листопада, Кропивницький, ...