Головна » Новини ЖКГ » Кіровоградці дзвонять на “гарячу лінію” з проханням ліквідувати сміттєзвалища

Кіровоградці дзвонять на “гарячу лінію” з проханням ліквідувати сміттєзвалища

Кіровоградці активно користуються впровадженим муніципальним сервісом “Гаряча лінія” міського голови. Весною багато дзвінків стосуються прохання ліквідувати сміттєзвалища на території обласного центру, повідомляється на сайті міської ради.

Чимало роботи вже зроблено у цьому напрямку, відзначив міський голова Андрій Райкович. Він висловив подяку за результативну роботу комунальних служб і небайдужих мешканціа міста на Меморіальному комплексі “Фортечні вали”.

У той же час у місті необхідно ліквідувати всі несанкціоновані звалища. Одне з таких, за словами міського голови, буквально днями утворили на Олексіївці.

– Спецінспекція, сьогодні ж їдьте на Олексіївку, знайдіть це звалище будівельного сміття, – доручив під час понеділкової апаратної наради очільник міста. – Туди ж не відрами каміння носять, а самоскидами возять!

Сміттєзвалище приймає безкоштовно тверді побутові відходи під час місячника благоустрою, тому сьогодні на першому місці має бути роз’яснювальна робота і щоденний контроль з боку інспекторів спецінспекції.

– Порушників необхідно ловити на гарячому, наголосив Андрій Райкович. – Спіймали, встановили особу, повідомили кіровоградцям, хто заважає нам жити у чистому місті. А журналісти нам обов’язково допоможуть розповсюдити таку інформацію.

Не оминув міський голова і стан кладовищ, напередодні Великоднього свята. Минулого тижня Андрій Райкович особисто об’їздив усі цвинтарі.

– Соромно було слухати містян, особливо стареньких людей, що купи листя, сміття, старих вінків не вивозяться роками! Невже важко поставити додаткові контейнери? Невже проблема вирахувати, скільки рейсів в день треба зробити, щоб звільнити від сміття доріжки старих секторів?, – спитав очільник міста з керівника міської ритуальної служби. –  Я відповім – важко! Бо керівник має бути на цих цвинтарях щоденно! І слідкувати за кожним об’єктом.

Андрій Райкович доручив комунальним службам в останній передвеликодній тиждень порядок на всіх кладовищах, а особливу увагу приділити благоустрою місць поховань учасників АТО.

 

x

#ВТОПЕ

З 1 січня на території Кіровоградської області зміниться постачальник електричної енергії

З 1 січня 2019 року на території Кіровоградської області відбудеться зміна енергопостачальної компанії – інформує ...