Головна » Новини Кропивницького » У КІРОВОГРАДІ РОБОТУ ЦНАПУ ПЕРЕВІРИЛИ ЗА ПРИНЦИПОМ «ТАЄМНОГО» ПОКУПЦЯ

У КІРОВОГРАДІ РОБОТУ ЦНАПУ ПЕРЕВІРИЛИ ЗА ПРИНЦИПОМ «ТАЄМНОГО» ПОКУПЦЯ

Громадська організація «Асоціація політичних наук» провела моніторинг роботи Центру надання адміністративних послуг Кіровоградської міської ради. Сьогодні під час прес-конференції очільник АПН Дмитро Сінченко озвучив результати дослідження.

«Ми робили моніторинг спираючись на методику «таємного» покупця та опитування. Люди зверталися до ЦНАПу з реальними питаннями та давали оцінку роботи працівників цього закладу», – зазначив Сінченко. І додав, що було опитано 50 кіровоградців, а 18 людей стали «таємними» клієнтами. Дослідження проводилося у рамках виграного мінігранту «Молода Черкащина».

Серед недоліків роботи ЦНАПу Дмитро Сінченко озвучив: черги, незручний сайт установи, неможливість надіслати електронну форму з пропозиціями, некомпетентність деяких працівників у законодавчих нововведеннях, а також пропозиція надання платних послуг, тоді як проблему клієнта можна було вирішити безкоштовно.

А от серед позитивних характеристик роботи Центру голова громадської організації виокремив: відсутність обідньої перерви, контроль за робою працівників, відкритість керівництва ЦНАПу.

Присутній на прес-конференції керівник Центру адміністративних послуг Антон Шевченко наголосив, що зараз сайт ЦНАПу удосконалюється і незабаром можна буде отримати чимало послуг не виходячи з дому чи свого офісу.

«Коли я прийшов на роботу, то сайт був взагалі надзвичайно примітивний, але завдяки роботі нашого програміста вдалося його оживити. До того ж можна переглядати он-лайн трансляцію з коридорів Центру, де чітко видно чи є черги. А щодо роботи відділу реєстрації місця проживання особи, то потрібно напрацювати процедуру і це дозволить пришвидшити процес реєстрації чи зняття з місця реєстрації кіровоградців. До того, ж цей відділ почав працювати лише з 15 квітня», – зазначив Антон Шевченко. І додав, що завжди готовий до спілкування і, якщо кіровоградці незадоволені роботою того чи іншого спеціаліста, то нехай пишуть скарги.

x

#ВТОПЕ

З 1 січня на території Кіровоградської області зміниться постачальник електричної енергії

З 1 січня 2019 року на території Кіровоградської області відбудеться зміна енергопостачальної компанії – інформує ...