Головна » Новини ЖКГ » 26 квітня у Кіровограді не зможуть виїхати тролейбуси?

26 квітня у Кіровограді не зможуть виїхати тролейбуси?

У Кіровограді наступного вівторка, 26 квітня, скоріше за все, зупиняться всі тролейбуси. Про це попереджають працівники тролейбусного депо.

Станеться це через те, що міська влада не спромоглася вчасно вжити комплексу заходів щодо прийняття майнового комплексу ТОВ “Єлисаветградська транспортна компанія” (ЄТК) у власність нового комунального підприємства “Електротранс”, і оформлення 166-ти працівників на роботу у КП.

25 квітня є останнім робочим днем ТОВ “ЄТК”, а для повноцінної діяльності нового КП “Електротранс” законних підстав ще немає. Безліч статутних документів, які регламентують діяльність транспортного підприємства не складено, з працівниками компанії договорів не укладено. 166 робітників тролейбусного депо не знають на кого вони вийдуть працювати 26 квітня, і чи оплатять їм працю.

Про свої проблеми працівники розповіли начальнику управління транспорту Олександру Вергуну. На жаль керівник транспортного управління не зміг заспокоїти колектив. Він постійно повторював тезу: “Ми над цими питаннями працюємо”…

Що відбувалось на зборах колективу ТОВ “ЄТК” дивіться у відеорепортажі нашого журналіста

x

#ВТОПЕ

З 1 січня на території Кіровоградської області зміниться постачальник електричної енергії

З 1 січня 2019 року на території Кіровоградської області відбудеться зміна енергопостачальної компанії – інформує ...